Ewakuacja z Kraju.

Rozpoczęty przez Choice · 4 Odpowiedzi
Wysłano: 7 w
Witam Wszystkich. W związku z panującym stanem pandemii Covid-19, zastanawiałem się nad możliwościami ewakuacji z naszego kraju, w razie gdyby okazało się, że nastąpi przymus szczepień, którego nie można będzie uniknąć. Znam względnie dobrze język angielski i rosyjski. O ile posiadam łącze internetowe, mogę zarabiać pieniądze. Nie jestem wymagający jeżeli chodzi o warunki pogodowe (aktualny rekord spania w komforcie -5 stopni Celcjusza, a także mam za sobą półroczny obóz przetrwania bez prądu i wody (samodzielna produkcja potrzebnego prądu i wody) Trochę znam się też na ziołolecznictwie i potrafię leczyć się samodzielnie z podstawowych chorób oraz samodzielnie zorganizować sobie dach nad głową nawet w szczerym polu.
O ile się nie mylę, to cała Europa jest pogrążona w tym szczepionkowym szaleństwie. Orientowałem się też na Rosję, ale tam chyba też szczepią.
Jaki kraj w miarę wolnościowy możecie poradzić?
Udostępnij na mojej osi czasu

Waldemar K Dołączył: 6 w

Wysłano: 6 w
Szwecja i Dania nie mąką żadnych restrykcji ale to nie są wolne kraje, wybierałbym je tymczasowo. W UK restrykcje są ale raczej symboliczne.Na Florydzie i w Teksasie podobnie. Pół roku temu Brazylia była anty cov ale mię wiem jak teraz. Nie abla po hiszpańsku...
Pozdrawiam

Kris Borg Dołączył: 50 w

Wysłano: 5 w
Moim zdanie bardzo ciekaw jest Chorwacja , do dyspozycji morze i góry ale.. polecam tereny dalej od morza ( przynajmniej 30 do 50 km w głąb lądu ) dlaczego ? .. bo są to tereny wiejskie często odludne . Mieszkańcy w głębi kraju o ile w ogóle słyszeli o plandemii , to mają ją głęboko nie powiem gdzie . ( można tak kupić stare gospodarstwo w granicach 30 40 tys. eurów . super jest to , że zimy są tak jak u nas jesień , a plony zbieramy 3 razy w roku . jak tylko pokażemy , że jesteśmy godni zaufania ( a dodam , że Polaków tam lubią ) okaże się , że możemy liczyć na pomoc sąsiadów a i zakup broni będzie łatwiejszy.. :) tereny tam przepiękne , przesiąknięte historią i zabytkami , czysta woda , możliwości uprawy ( ciepły klimat ) hodowli , ale i handlu i turystyki , to tylko zależy od waszej kreatywności , zapału i początkowej ilości kasy . no i warto pouczyć się języka ( taki mix czeskiego ruskiego i polskiego ) da się opanować . w końcu to też sławianie jak my :)

Oliwia Bater Dołączył: 7 w

Wysłano: 5 w
Skoro przeżyłeś obóz przetrwania, to nie lepiej zaszyć się w gęstym lesie np. w ziemiance u nas w Polsce? Można narobić zapasów , wokół uprawiać warzywa , posadzić drzewa owocowe, krzewy . Kilka lat przetrwasz ,-wyjdziesz gdy wszystko ucichnie. Wyjazd do innego kraju wiąże się z ryzykiem że i tam kiedyś dotrze polecenie szczepienia. Globalizacja dąży do jednego światowego rządu i zamordyzmu..

walteradam Dołączył: 3 w

Wysłano: 3 w
1literka napisał:
Skoro przeżyłeś obóz przetrwania, to nie lepiej zaszyć się w gęstym lesie

Problem w tym, ze niedlugo bedzie znow zakaz wstepu do lasow.
Wiem to od pewnego jasnowidza i na glownych "przelotowkach" bedzi rozstawione wojsko.