Nieznana Rzeczywistość Cover Image
Nieznana Rzeczywistość Profile Picture
Nieznana Rzeczywistość
@nieznanarzeczywistosc
Kategoria
Wiadomości i polityka
Strona Internetowa
Tłumaczenie   2 l.
 • Lubię to!
 • Super!
 • HaHa
 • Niesamowite!
 • Przykre
 • Grrr...
Tłumaczenie   2 l.

BRAMY DO GLOBALNEGO IMPERIUM
Chciałbym Wam polecić tę oto stronę https://navdanyainternational.....org/.../gates-to-a-g Znajdziecie tam obszerny raport na temat działalności Fundacji Billa i Melindy Gatesów odnośnie rolnictwa, nasion GMO, patentów, finansowania oraz tego jak bardzo szkodliwa jest działalność tejże fundacji. Niestety z powodu ilości materiałów, które tam można znaleźc nie jestem wstanie tego przetłumaczyć, ale dam Wam kilka przykładów o czym mowa.

- Słyszeliście o złotym ryżu?
"W "The Golden Rice Hoax" Vandany Shivy pokazuje historię dążenia do stworzenia genetycznie zmodyfikowanego ryżu "Golden Rice", który stał się złoty z biofortyfikowanego beta-karotenu, finansowanego za pośrednictwem IRRI przez Gates Foundation. Ryż ten jest promowany od 2000 roku jako możliwe rozwiązanie problemu dziecięcej ślepoty. Vandana Shiva pokazuje nam, jak to jest oparte na niewiedzy, ponieważ genetycznie zmodyfikowany szczep ryżu nie jest potrzebny do dostarczenia witaminy A w Azji, ponieważ wiele lokalnych odmian warzyw dostarcza dużych ilości. To ignorowanie opartych na bioróżnorodności rozwiązań dla niedoborów żywieniowych jest poważnym błędem, ponieważ w czerwcu 2018 roku FDA stwierdziła, że Złoty Ryż nie spełnia swoich oświadczeń żywieniowych dotyczących dostarczania wystarczającej ilości beta-karotenu dziennie. Shiva pokazuje nam, jak naleganie Gatesa na rozwiązania technologiczne przyćmiewa rzeczywiste rozwiązania proponowanych problemów, a jednocześnie tworzy nowe."
- Genetycznie Modyfikowane Komary
"Ali Tapsoba, prezydent Terre à Vie, Burkina Faso, lider ruchów przeciwko GM i komarom napędzanym genami, pisze "Naukowy terroryzm w Burkina Faso." Jako głos wszystkich protestów wokół tego ruchu w Burkina Faso, Tapsoba obnaża brak zgody lub względów etycznych związanych z uwolnieniem genetycznie zmodyfikowanych komarów w ramach projektu Target Malaria, inicjatywy finansowanej przez Gatesa. Podkreśla protest społeczeństw obywatelskich w sprawie trójfazowego planu, czyli uwolnienia komarów zmodyfikowanych genetycznie i ewentualnego uwolnienia komarów z napędem genowym (wyjaśnienie: lub wywołujących gen prawdopodobnie chodzi o wpływ na środowisko w którym komary stracą możliwość rozmnażania się, a tym samym doprowadzi to do eliminacji całego gatunku). Faza pierwsza została już podjęta, a komary zmodyfikowane genetycznie zostały uwolnione w lipcu 2019 r. Tapsoba obnaża brak zgody i etyczne przesłanki uwolnienia komarów zmodyfikowanych genetycznie w ramach projektu Target Malaria, inicjatywy finansowanej przez Gatesa. Tapsoba wyjaśnia, jak ten projekt jest obarczony nieprzemyślanymi wątpliwościami dotyczącymi wpływu na środowisko eliminacji komarów, a także rażącymi naruszeniami etycznymi, czyniącymi społeczności Burkina Faso królikami doświadczalnymi Gatesa.
- Kontrola Nasion
„Głównym wyzwalaczem transformacji rolnictwa jest sprzyjające środowisko polityczne”, stwierdza strona internetowa Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Jednym ze sposobów, w jaki Fundacja Billa i Melindy Gatesów zabezpiecza to „sprzyjające otoczenie polityczne”, jest bezpośredni wpływ na międzynarodowe instytucje badawcze. Tak jest w przypadku Grupy Konsultacyjnej ds. Międzynarodowych Badań Rolniczych (CGIAR). Centralnym elementem strategii rolnej Fundacji Gatesa jest zwiększenie finansowania CGIAR jako całości, ponieważ obecnie fundacja zapewnia więcej niż jakikolwiek inny fundator, wynosząc około 105 milionów dolarów rocznie. Plan ten obejmuje również połączenie różnych, obecnie niezależnych centrów CGIAR w jedno, kierowane przez jeden zarząd. Nasza pierwsza sekcja zatytułowana "One Empire Over Seeds, Biodiversity and Knowledge" rozpoczyna się artykułem Vandana Shivy "One Empire Over Seed: Control Over the World's Seed Banks", który potępia implikacje zamiarów fundacji Gatesa, aby zarówno scentralizować jak i zwiększyć fundusze na system CGIAR, jako krok w kierunku dalszej konsolidacji władzy fundacji Gatesa nad badaniami rolniczymi. Ale dlaczego Gates chce skonsolidować 15 największych kolekcji nasion na świecie? Dr Shiva pokazuje nam również, jak poprzez finansowanie globalnych inicjatyw, takich jak Diversity Seek (DivSeek), stara się skopiować wszystkie informacje genetyczne przechowywanych nasion. Skutecznie pozwala im to na uzyskiwanie patentów na zebrane informacje genetyczne, co skutkuje biopiractwem poprzez patenty na nasiona. Posunięcie tak stare jak gigantyczne agrobiznesy."
Jest tam tego o wiele więcej i są to konkretne informacje polecam się z nimi zapoznać. Dlatego jeśli ktoś się zastanawia po co Gatesowi ziemia rolna to tutaj znajdzie odpowiedź. Jego celem za pomocą swoje fundacji jest zdobycie jak największej ilości patentów na nasiona i geny przy jednoczesnym zniszczeniu naturalnych upraw poprzez akcje jak na przykład "Zielona rewolucja w Afryce" która miała pomóc mieszkańcom Afryki w walce z głodem, a efekt jest wręcz odwrotny. Kissinger bodajże w 1974 roku jak dobrze pamiętam określił żywność jako broń i Gates chyba wziął sobie te słowa do serca. Jeśli uda mu się zrealizować plan przejęcia kontroli poprzez patenty nad rolnictwem to stanie się Bogiem. Będziesz chciał coś hodować będziesz zmuszony kupić nasiona od jego firm lub instytucji i pewnie będzie to działać na takich samych zasadach jak w Monsanto, a chyba wiecie co się dzieje z rolnikami, którzy poszli ślepo za nasionami Monsanto. Także nie jest to teoria spiskowa, ale fakty wystarczy poszukać informacji po tzw. sznurku. Słyszeliście o sztucznym mięsie, o tym że w niektórych miejscach chcą zakazać hodowli warzyw we własnym ogrodku itd. To jest własnie ten nowy Zielony Ład. Gdy upadną rolnicy, którzy bez dotacji Unijnych sobie nie radzą przyjdą wielkie korporacje albo zrobią to same rządy i odbiorą ziemie rolnikom. Wszystko będzie zarządzane centralnie i przy pomocy autonomicznych maszyn - człowiek stanie się zbędny. Technologia już jest, jedyne czego im potrzeba to warunków, które sami stworzą aby ją wdrożyć. Te wszystkie straszaki o problemach z żywnością i głodem, który może nadejść stają się coraz bardziej realne. Ludzie myślą, że teraz jak półki w marketach uginają się od żywności to nic złego stać się nie może. Ktoś kto tak myśli chyba nie zdaje sobie sprawy jak szybko takie markety mogą stać się puste... I choć nie mamy dostępu do informacji z Agencji Rezerw Materiałowych to założę się, że oni wg. nie zabezpieczyli Polski gdyby doszło do takiego kryzysu. Adolf Kudliński miał rację polecam wrócić do jego nagrań.
Pozdrawiam
Mora

image
 • Lubię to!
 • Super!
 • HaHa
 • Niesamowite!
 • Przykre
 • Grrr...
Tłumaczenie   2 l.

RZECZYWISTOŚĆ, KTÓRA NADCHODZI

Teorie Spiskowe przestaną być śmieszne dla wszystkich gdy jeden z drugim nie będzie miał co do gara włożyć. Wtedy nastąpi masowe przebudzenie, ale już będzie za późno by cokolwiek zrobić.

Do tych, których to bawi śmiejcie się dalej, nie róbcie nic, słuchajcie poleceń tak jak Wam rząd POPISu rozkaże i oddajcie swoją wolność w imię iluzorycznego bezpieczeństwa, bo wirus, bo terroryzm…

Ludzie gdy tracą własność, majątki, oszczędności dopiero wtedy zaczynają myśleć. Nie ma sensu przekonywać kogoś kto żyje w dostatku, że jutro może to wszystko stracić. Dopóki ma telewizor, jest mu ciepło w dupę, dopóty będzie częścią tego jakże wspaniałego systemu.

CZYTAJ CAŁOŚĆ TUTAJ: https://nieznane.com.pl/rzeczy....wistosc-ktora-nadcho

image
 • Lubię to!
 • Super!
 • HaHa
 • Niesamowite!
 • Przykre
 • Grrr...
Tłumaczenie   2 l.

GLOBALNY PASZPORT SZCZEPIEŃ
Oczekuje się, że paszporty na szczepionki, wprowadzone pośpiesznie jako produkt uboczny pandemii COVID-19, staną się “powszechnie dostępne” w pierwszej połowie 2021 roku. Brian Behlendorf, dyrektor wykonawczy Fundacji Linuksa, powiedział CNN Business.: “Spokojnie, kujony pracują”.

Linux Foundation nawiązała współpracę z IBM, COVID-19 Credentials Initiative i CommonPass, cyfrowym „paszportem zdrowia”, w celu opracowania aplikacji do uwierzytelniania szczepionek, które będą stosowane na całym świecie.

Jeśli inicjatywa zakończy się sukcesem, prawdopodobnie będziesz musiał wyświetlić w telefonie zaświadczenie o szczepieniu pokazujące, kiedy i gdzie zostałeś zaszczepiony, Wraz z rodzajem szczepionki, aby dostać się do samolotu lub wziąć udział w wydarzeniu w pomieszczeniach, takim jak na przykład koncert.
CZYTAJ CAŁOŚĆ TUTAJ: https://nieznane.com.pl/global....ny-paszport-szczepie

image
 • Lubię to!
 • Super!
 • HaHa
 • Niesamowite!
 • Przykre
 • Grrr...
Tłumaczenie   2 l.

GŁÓD W JEMENIE

Najwyższy urzędnik ONZ wezwał do odwrócenia decyzji USA o wyznaczeniu Jemeńskich Huti jako zagranicznej organizacji terrorystycznej, ostrzegając, że posunięcie to doprowadzi do ogromnego głodu.

Szef humanitarny ONZ, Mark Lowcock, wypowiedział się w czwartek przeciwko tej desygnacji. „Po pierwsze, jaki jest prawdopodobny wpływ humanitarny? Odpowiedzią jest klęska głodu na wielką skalę, której nie widzieliśmy od prawie 40 lat ”- powiedział.

Według danych ONZ około 80 procent Jemeńczyków polega na pomocy, a 13,5 miliona ludzi boryka się z poważnym brakiem bezpieczeństwa żywnościowego. Te tragiczne warunki są bezpośrednim skutkiem wspieranej przez Stany Zjednoczone wojny z Jemenem pod przewodnictwem Arabii Saudyjskiej, która rozpoczęła się w 2015 roku. Koalicja regularnie bombarduje infrastrukturę cywilną i wymusza blokadę kraju.

Około 70 procent populacji Jemenu mieszka na obszarach kontrolowanych przez Houthi, gdzie niedożywienie jest najbardziej dotkliwe. Wyznaczenie Huti jako organizacji terrorystycznej może uznać pracę organizacji pomocowych za przestępstwo, ponieważ Huti są organem, z którym mają do czynienia.

Administracja Trumpa powiedziała, że ​​zezwoli na zwolnienia dla towarów humanitarnych, ale Lowcock mówi, że to nie wystarczy. „Czy licencje i zwolnienia dla agencji pomocowych zapobiegną temu [głodowi]?" Odpowiedź brzmi: "nie" - powiedział.

Lowcock powiedział, że jedyną rzeczą, która zapobiegłaby klęsce głodu, jest „odwrócenie decyzji” o wyznaczeniu Huti jako organizacji terrorystycznej.

Podczas gdy ONZ nigdy oficjalnie nie ogłosiła głodu w tym kraju, Jemeńczycy umierają z głodu i to od lat, co przyznał Lowcock. "Już około 50.000 ludzi umiera z głodu, co w zasadzie jest małym głodem. Kolejne 5 milionów to tylko jeden krok za nimi", powiedział.

Jemeńczycy obawiają się, że oznaczenie to może odciąć przekazy pieniężne od członków rodzin mieszkających za granicą, na czym według szacunków Banku Światowego co dziesiąty Jemeńczyk polega, by przeżyć.

Oznaczenie ma wejść w życie 19 stycznia, ostatniego dnia urzędowania prezydenta Trumpa.

image
 • Lubię to!
 • Super!
 • HaHa
 • Niesamowite!
 • Przykre
 • Grrr...